1998 yılında Mardin’de kurulan firmamız 2004 yılında sektörün gözbebeği olarak adlandırılan “TAHTAKALE” ‘de şube kuruluşu gerçekleştirilen HARUN HIRDAVAT, kuruluşundan günümüze,sürekli gelişen,değişen ve büyümekte olan kadrosu ile ülkemizin en güvenilir toptan hırdavat dağıtım ve pazarlama şirketi haline gelmiştir. Mardin’de 1 şube olmak üzere İstanbul’da 1 merkez ve 1 şube bulunmak üzere faaliyet göstermekteyiz. Çin ve Hindistanithalat yapmaktayız. N11,Hepsiburada.com, Sahibinden.com, Letgo gibi dev internet şirketleri aracılığı ile ürünlerimiz satılmaktadır.
Siz değerli müşterilerimizden gelen talep ve istekler üzerine üst düzey kalitede dağıtım ve teslimat için, stoklarımızı mümkün mertebere en yüksek seviyeye çıkartarak,uzman kadromuz ve depolarımız ile siz müşterilerimizin memnuniyetini temel ilke kabul edindik.

Bu güne kadar herzaman en iyisi için hizmet verdik, bundan sonraki yolculuğumzda daha da iyi hizmet kalitesi için emek sarfedeceğiz, aynı zamanda büyümekte olan Türkiye ekonomisine İthalat ve İhracat faliyetlerimiz ile destek vermekteyiz .